Watchguard Firewall
Türkiye

WatchGuard 20 yılı aşkın bir süredir en yeni siber güvenlik teknolojilerinin geliştirilmesi ve kolay kullanılabilir, kolay yönetilebilir bir çözüm olarak sunulmasına öncülük etmektedir. Sektörde öncü network güvenliği, güvenli Wi-Fi ve network bilgi ürünleri ve servisleri ile WatchGuard, dünya çapındaki 80,000’den fazla müşterisinin siber güvenlik alanında her gün ortaya çıkan yeni tehditlerle sürekli değiştiği bir dünyada en önemli varlıklarını korumalarını sağlamaktadır.

WatchGuard geleneksel IPS, GAV, uygulama denetimi, spam engelleme ve web filtrelemeden gelişmiş kötü amaçlı yazılım, fidye yazılım (ransomware) ve kritik veri kaybına karşı koruma için daha gelişmiş hizmetlere kadar piyasadaki en kapsamlı network güvenlik hizmetleri portföyünü sunmaktadır.

Fiyat Al

Güvenliğe Odaklanın

WatchGuard Firewall, bütçe, boyut veya karmaşıklık ne olursa olsun, her kuruluşa uygun, geniş çapta konuşlandırılabilir, kurumsal düzeyde güvenlik ve tehdit görünürlüğü araçlarıyla güvenliğininiz kontrolünü yeniden ele alan kapsamlı bir gelişmiş ağ güvenliği platformudur.

Uzmanına Sorun

Temel Güvenlik Hizmetleri

WatchGuard geleneksel IPS, GAV, uygulama denetimi, spam engelleme ve web filtrelemeden gelişmiş kötü amaçlı yazılım, fidye yazılım (ransomware) ve kritik veri kaybına karşı koruma için daha gelişmiş hizmetlere kadar piyasadaki en kapsamlı network güvenlik hizmetleri portföyünü sunmaktadır. WatchGuard aynı zamanda network görünürlüğü ve yönetim hizmetleri için tam bir paket de sunmaktadır.

İletişime Geçin
Watchguard Firewall Türkiye

Saldırı Önleme Sistemi

Casus yazılım, SQL saldırısı, çapraz site betik çalıştırma ve arabellek aşımı dahil tehditlere karşı koruma sağlamak için ana protokollerdeki trafiği taramada sürekli güncellenen imzalar kullanır.

Watchguard Firewall Türkiye

Savunma Sistemi

Web işleme yükünü önemli ölçüde iyileştirirken, web kullanıcılarını kötü amaçlı sitelerden ve botnetlerden koruyan güçlü, bulut tabanlı bir itibar tarama hizmetidir.

Watchguard Firewall Türkiye

Spam Engelleyici

Tehditlerden korunmak için gerçek zamanlı spam tespiti. Spam Engelleyicimiz o kadar hızlı ve etkilidir ki günde 4 milyar mesaja kadar inceleme yapabilmektedir.

Watchguard Firewall Türkiye

Uygulama Denetimi

Kullanıcının departmanı, iş/ görevi ve günün saatine dayalı olarak seçime bağlı şekilde uygulamalara erişime izin verir, erişimi engeller veya kısıtlar ve gerçek zamanlı olarak networkünüzde kimin neye

Uzmanına Sorun

Hizmet hakkında detaylı sorularınız için uzman ekibimize whatsapp aracılığı ile hızlıca ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Mobil Danışma