Sophos Firewall
Türkiye

Sophos Firewall, profesyonellerin kullandığı ve bildiği özelliklerinden en çok dikkat çekeni bilgisayar networklarını dış saldırılara karşı aktif şekilde koruyabiliyor olmasıdır.

Ağınıza uyum sağlayabilen bir güvenlik duvarı edinin, ağınızı güvenlik duvarınıza göre uyarlamayın. Sophos Firewall, size özel olan ağ yapınıza uygun özellik ve esneklik katar.

Fiyat Al

Güçlü Performans

XGS serisi, günümüzde ihtiyaç duyduğunuz kapsamlı, dağıtık ve şifreli ağlara yönelik, ödediğiniz her kuruşu hak eden Xstream performansı sizlere sunar.

Uzmanına Sorun

Güvenlik Duvarında Son Nokta

Teknoloji dünyasının artarak karmaşıklaşan güvenlik tehditlerini Sophos Firewall`un merkezi ve entegre yönetim çözümleri sayesinde yönetmek , müdahale etmek ve raporlamak artık çok kolay. Sophos Firewall bilinmeyen tehditlere ve siber güvenlik olaylarına karşı otomatik savunma yaparak engeller ve güçlü raporlama özelliği sayesinde güvenlik seviyenizi bir adım öne taşır. Güncellenen yeni XGS serisi ile birlikte daha az kaynak kullanarak daha yüksek performans sağlar ayrıca yenilenen arayüzü sayesinde tüm alt yapınızı yönetebilmeniz için merkezi bir yapı sunar.

İletişime Geçin
Sophos Firewall Kurulum

Güçlü Koruma

Sophos Firewall kurumsal düzeyde korumayı, rakipsiz görünürlüğü ve günümüzün yüksek performans isteyen dağıtık ağlarına yönelik esnekliği sağlar.

Sophos Firewall Kurulum

Savunma Sistemi

Sophos Firewall, Sophos Endpoint çözümleri ile benzersiz bir şekilde tehditlere otomatik şekilde müdahale edebilmek için Senkronize Güvenlik ile entegre edilmiştir.

Sophos Firewall Kurulum

Hepsi Bir Arada Güvenlik

Sophos Firewall hem kolay yönetilebilirliği hem de rakipsiz değeriyle size en iyi bütünleşik yönetim koruması sunar.

Sophos Firewall Kurulum

Bulut Platformu

Sophos Firewall popüler bulut platformlarız için çabuk ve kolay kuruluma sahip, optimize edilmiş koruma sağlar.

Uzmanına Sorun

Hizmet hakkında detaylı sorularınız için uzman ekibimize whatsapp aracılığı ile hızlıca ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Mobil Danışma