COMODO Türkiye

Comodo’nun yenilikçi yazılımları ve hizmetleri; bunu şöyle sağlamaktadır:

 • Kişisel veya iş amaçlı web sitelerinin ve içeriklerinin doğrulaması: Kimlik doğrulama güvenilirliğin en hayati noktasıdır: bir şeyin veya bir kişinin özgünlüğünü doğrulama işlemidir. Bilgisayar korsanları sahtekardırlar ve gerçek kullanıcıları taklit ederek hilekarlık ve sistemi yanıltma üzerine kendilerini geliştirirler. Güven ise bireylerin, kurumların, web sitelerinin ve yazılım sağlayıcılarının olduğunu söyledikleri kişi olduklarından ve sunmuş oldukları bilgilerin tahrife uğramadığından emin olmak için kimlik doğrulaması yapıldığında sağlanmış olur. Bu güvenin sağlanması, başarılı e-ticaretin ve güvenli online etkileşimin anahtarıdır.
 • Bilgi Güvenliğini Sağlama: Hassas bilgiyi yaşam döngüsündeki tüm aşamalarda şifrelemek, onu bilgisayar korsanlarından korumak için kanıtlanmış bir yöntemdir. Dijital sertifikalar yoluyla Açık Anahtar Altyapısı (Public Key Infrastructure – PKI) şifrelemesi, kriptolanmış bilginin yalnız yetkili taraflarca kullanılmasını garanti eder.
 • Web siteleri ve e-ticaret’in Güvenliğini Sağlama: Bilgisayar korsanlarının kötü amaçlı olarak kullanmasına karşı sunucu bilgisayarları ve web sitelerinin yapılandırmalarında veya güvenlik prosedürlerindeki zaafiyetler tespit edilerek IT organizasyonları uyarılmakta ve bu zaafiyetlerin giderilmesine yönelik öneri ve çözümler sunulmaktadır.
 • PC’lerin güvenlik ve bakımını sağlama: Bu hizmet bilgisayar korsanlarının başarılı olmak için ihtiyaç duydukları kişisel/kurumsal bilgi veya daha temel seviyede bilgisayarın Internet bağlantısı ve işlem gücü gibi kaynaklara erişimi engellenerek sağlanır.
 • Yarının zorluklarını aşmak için hem kendi işimizde hem de müşterilere sunduğumuz hizmetlerde liderlik de yenilik de şarttır:
  • Tüm kişisel bilgisayarların en üst düzeyde korunması için ücretsiz Internet güvenliğinin sağlanması,
  • Bir sitenin kimliğini doğrulayan SSL maliyetlerini asgari düzeye indirmek,
  • 1.2 milyar Internet kullanıcısının yararı için endüstrideki anahtar oyuncuları bir araya getirip önemli güven ve güvenlik sorunlarıyla mücadelede etmek.

Uzmanına Sorun

Hizmet hakkında detaylı sorularınız için uzman ekibimize whatsapp aracılığı ile hızlıca ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Mobil Danışma