Bilgi İşlem Danışmanlığı

Firmanızın Donanım ve Yazılım Alanlarında Duyacağı İhtiyaçlara Ayrı Ayrı Çözümler Üretmek Yerine Tek Bir Noktadan Tüm İhtiyaçlarınıza Çözüm Bulmak Siz Bir Adım Öne Götürecektir.

Kurumlara bilgi işlem danışmanlığı ve destek hizmetini sunmak sadece teknik konularda destek hizmeti vermek değildir. Bilgi işlem danışmanlığı veren firmaların güncel teknolojiyi takip ederek sizi düzenli olarak haberdar etmeli ve alınması gereken önlemleri size bildirmeleri halinde verimli ve sorunsuz bir işbirliği elde edilebilir. Bilgi işlem danışmanlığı alacağınız firmayı seçerken bu firmanın çözüm ortağı olduğu ürünleri, firmanın sahip olduğu yetkili satıcılık, yetkili çözüm ortaklığı gibi bilgileri, üretici firmalar ile olan ilişkileri araştırılmalı ve olası bir kriz anında ne kadar süre içinde reaksiyon gösterip müdahalede bulundukları araştırılmalı ve yazılı olarak teyit edilmelidir. Yaşanması muhtemel olan bilgi işlem sorunlarına ne kadar süre içinde müdahale edeceklerinin garantisi yazılı olarak alınmalıdır. Bilgi işlem danışmanlığı ve teknik desteği hizmeti alınacak olan firmadan, verilecek olan tüm hizmetler bağlayıcılığı olan bir sözleşme ile garanti altına alınmalıdır.

Fiyat Al
Bilgi İşlem Danışmanlık İstanbul

Anlaşmalı Servis, Destek ve Danışmanlık Hizmetleri

Şirketlerinizin yazılım, donanım, sistem, güvenlik ve network ihtiyaçlarına dair destek çözümlerimiz, ileriye dönük hedeflerinize uygun önerilerimiz ve danışmanlığımız ile risksiz, daha yüksek randımanlı ve güvenli projeler gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Uzmanına Sorun

Bilgi İşlem Bakım Anlaşması'nın Avantajları Nelerdir?

 • Personel yatırımını ortadan kaldırır.
 • Uzak bağlantı yada telefon ile anında hizmet alınır.
 • Sistemlerde bir sorun olduğunda bakım anlaşmalı müşteri otomatik olarak ilk sıraya geçer.
 • Maliyetleri azaltır, aylık olarak kesilen faturalar gider olarak muhasebeye işlenir.
 • 1 kişi yerine bir firma ile muhatap olunduğu için bireysel hataların önüne geçilir.
 • Sözleşmeli olarak çalışıldığı için veri güvenliği ve gizlilik kaygılarını ortadan kaldırır.
 • Yedekleme ve güvenlik tedbirlerini kafanızdan atmanıza olanak sağlar.
 • Virüsler, zararlı yazılımlar ile ilgili kafanızdaki soru işaretleri, endişeleri ortadan kaldırır.
 • Bilgi işlem alt yapınız ile ilgili rutin analiz ve raporlamalar ile düzenli bilgi sahibi olursunuz.
 • İşinizin verimliliğine katkıda bulunacak her türlü teknolojik gelişmeyi düzenli bilgi ve danışmanlık hizmeti alırsınız.
 • İşletim sistemi güncellemelerini sizin yerinize düşünecek ve halledecek birileri daima yanınızda olur.
 • Lisanslama ve yeni teknolojik ürün satın alma noktasında arama motorlarında vakit kaybına gerek kalmaz.
 • Microsoft’un yetkin kıldığı profesyonel bir kadro ile kutu ürünlerden, oem ürünlere, oem ürünlerden bulut bilişime kadar kafanızda ne kadar soru varsa onları bir tarafa bırakabilirsiniz.
 • Bir kişiye bağlı hareket etmek yerine bir bilişim firmasıyla güvenle hareket edebilirsiniz.
İletişime Geçin

Periyodik Bakım ve Destek

Gelişim Bilgisayar yerinde hizmet periyodik bakım ve acil çağrı olmak üzere 2 şekilde verilmektedir. Periyodik bakımlar ve acil durumlar çerçevesinde teknik servisimiz firmanızı ziyaret edecek, sorunlara yerinde müdahale edecek ve sorununuzu en kısa zamanda çözecektir.

Uzaktan Teknik Destek

Uzaktan Destek, Gelişim Bilgisayar siz müşterilerinin oluşan sorunlarına daha hızlı müdahale edebilmesi ve çözüm bulabilmesi için Internet erişimi olan ofisinize deneyimli personelimiz uzaktan erişerek problemlerinizi dakikalarla ölçülebilecek sürelerde çözebilmektedir.

Danışmanlık

Gelişim Bilgisayar, firmanızı teknolojideki sizi ilgilendirebilecek yeni gelişmelerden, sizin için yararlı olabilecek kampanyalardan sürekli haberdar edecek. Firmanızın daha verimli, güvenli, hızlı ve kesintisiz çalışması için size tavsiyelerde bulunacak. IT alanındaki projelerinizde proje yöneticiliği yapacaktır.

Yedekleme

Günümüz teknolojisinde, virüsler, dış etkenler, yada kullanıcı hataları nedeniyle geriye dönüşü olmayan birçok veri kaybı yaşanabilmektedir, geri dönüşü olmayan zararlar için yedekleme hizmetleri ile yanınızdayız.

Uzmanına Sorun

Hizmet hakkında detaylı sorularınız için uzman ekibimize whatsapp aracılığı ile hızlıca ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Mobil Danışma